[hendon_core_button button_layout="outlined" text="sizi arayalım" link="http://www.marinadaresidence.com/iletisim/" size="small" target="_self"]

DENİZE
AÇILAN HAYAT

Modern tasarımı, geniş açık alanları, meydanları, peyzaj düzenlemesi ve bütünleştiği mega yat marina ile denize açılan bir hayat Marinada Residence’da….

Marmara Denizi’nin kıyısında, doğal rekreasyon imkanları, zengin ulaşım bağlantıları ve yeşil alanlarıyla sadece Ataköy ve civarının değil tüm İstanbul’un faydalanacağı, çok katmanlı ve çok programlı bir kentsel tasarım yaklaşımı… Ataköy’de yatırım yapmak ve yaşamak için artık çok güçlü bir neden var.

YAŞAMA DEĞER

Ataköy’ün geçmişten günümüze taşıdığı karakteristik kıyı ve kent kimliğine çağdaş değerler ekleyen proje, var olanı korumanın ötesinde zenginleştiren kentsel programlar içeriyor. Şehrin denize açılan bir kapısı olarak kıyı ile karayı bir araya getiren; rekreasyon, turizm, alışveriş, kültür ve otel işlevlerini içeren, ayrıcalıklı mimarisiyle farklılaşan proje, enerji dolu ve yüksek nitelikli bir şehir yaşamı sunuyor. Hem denizden hem de kara yönünden bakıldığında İstanbul’un simgelerinden biri olması beklenen Marinada Residence, gerek mimari estetiği gerekse görsel çekiciliği ile kent yaşamına çevresel ve doğal değerler katıyor.

Marinada Residence; 4 katlı podyumun üzerinde 70 metrelik 17 katlı kule ile yükseliyor. Türkiye’nin en prestijli ve büyük marinaları arasında yer alan Ataköy Marina’da yer alan proje; 10.500m2 arazi üzerinde, 17 katta özen ile hazırlanmış, 128 ila 792 m2 arasında değişen toplam 72 daireden oluşuyor. Marinada Residence 1+1’den 5+1’e kadar; flat, dubleks ve triplex olmak üzere farklı ev seçenekleri sunuyor.

HEMEN İLETİŞİME GEÇ

Projelerimiz ile ilgili bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.